044-361-91-01
093-736-44-61
095-432-17-13

Дальномер Survpoint TPL-900

Производитель: SURVPOINT
Код товара: TPL-900
Доступность: На складе

6400
  • 6 400грн.


Краткие характеристики SURVPOINT TPL-900
Точность ± 1 метр
Дальность (максимальная) 900 м
Защита корпуса пыле влагозащита IP54
Все характеристики SURVPOINT TPL-900

Купить в офисе - Киев, ул. Тремковская 2А.

Описание SURVPOINT TPL-900

Далекомір Survpoint ідеально підходить для робіт, що пов'язані с ГІС, лісовим господарством, енергетикою - в кожній області, де вам необхідно точно визначити відстані. Далекомір також можна використовувати у сільському господарстві, мисливстві та туризмі.

Ергономічний візир забезпечує точне прицілювання, показує дані про висоту та відстань, має достатню водостійкість - це тільки основні характеристики цього пристрою, що дозволяють ефективно і точно працювати у відповідній галузі.

Лазерний далекомір з телескопом являє собою портативний електрооптичний пристрій, що поєднує в собі функцію зручного лазерного далекоміра та телескопа.

Дозволяє вимірювати відстань до нерухомого або об'єкта, що повільно рухається під час спостереження. Далекомір при цьому має багато переваг, таких як висока точність, короткий час вимірювання, низьке енергоспоживання та автоматичне вимкнення для економії енергії.

Лазерний далекомір за допомогою телескопа та новітніх технологій дозволяє одночасно виконувати вимірювання відстаней і кутів нахилу. Пристрій може показувати такі дані, як вертикальний кут нахилу, відстань, горизонтальну відстань і перепад висот.

Пристрій використовує малопотужний і безпечний для очей промінь.

Далекомір простий у використанні та має невеликі розміри, що дозволяють вільно переміщатися. У якості елементу живлення використовується батарея CR2/3v. Батарея легко доступна і може бути швидко замінена.


Дальномер Survpoint TPL-900

Точность ± 1 метр
Дальность (максимальная) 900 м
Защита корпуса пыле влагозащита IP54

Отзывы о SURVPOINT TPL-900

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

О производителе

SURVPOINT

Survpoint (Сюрвпоинт) - польский бренд, основан TPI Sp z o.o. - компанией, которая имеет большой опыт в предоставлении решений для измерений в геодезии, строительстве, промышленности и сельском хозяйстве.Основной философией бренда Survpoint есть пост... Подробнее...

Теги: Дальномер Survpoint TPL-900