Корзина 0
Список сравнения 0 Список желаний 0
Личный кабинет
Меню
Наш адрес: г. Киев ул. Теремковская 2-Г
г. Киев ул. Теремковская 2-Г
Телефоны: 067-804-39-09 093-736-44-61
с 9-00 до 17-00
067-804-39-09 093-736-44-61 Заказать звонок
112 920 грн.

TOPCON RL-200 2S - лазерный нивелир ротационный

Производитель: Nivoline
Код Товара: RL-200 2S
Отзывы: (0)
В наличии
112 920 грн.
Купить в один клик

Ротаційний лазер TOPCON RL-200 2S є універсальним і багатоцільовим інструментом для проведення операцій на відкритому просторі (за допомогою приймача лазерного променя). Прилад визначає горизонтальну площину, похилу і вертикальну (після повороту на 90°).Можливість встановлення швидкості і куту повороту дозволяють вибрати оптимальні параметри для специфікації робіт і збереження заряду батареї. ЖК-дисплей з підсвіткою забезпечують більш точне відображення параметрів ротаційного лазера.Швидкість обертання головки може бути змінена(300/600 об/хв) що дає можливість роботи з системами управління машинами.Прилад має функцію TILT, захищаючи від небажаних змін параметрів висоти лазера.TOPCON RL-200 2S призначений для роботи на будівництві. Його сильними сторонами є міцність, стійкість до погодних умов і ефективна робота батареї, яка забезпечує до 90 годин та можливість живлення від лужних батарейок до 100 годин,та може бути введений в режим сну, для збереження енергії. 

Пульт дистанційного керування - зміна параметрів нівеліра за допомогою доданого до стандартної комплектації пульта дистанційного керування оснащеного ЖК-дисплеєм і можливістю керування до 300 метрів.
Обладнанний ЖК-дисплеем - ЖК-дисплей відображає характеристики ротаційного лазеру, що сприяє більшої точності, а підсвітка забезпечує можливістю зчитування даних в умовах поганої освітленості.
Бачимо неозброєним оком - інтенсивний червоний лазерний промінь високої концентрації класу 3R, а технологія "TOPCON Long Range" і висока швидкість обертання (300/600/900 об/хв) забезпечують діапазоном роботи до 550 метрів.
Робота з похилою площиною - лазерний промінь може бути нахилений в діапазоні ± 25%(в двох площинах), таким чином, ухили задаються вручну без перетворення висот в різних точках.
Швидке вирівнювання - компенсатор швидко і точно вирівнює інструмент, а система сигналізації нівеліра виключає виконання помилкових вимірів, якщо прилад був схильний до ненавмисного впливу, що призвело до збою установки інструменту.
Один фахівець - для роботи з нівеліром і точного визначення значень досить тільки одного фахівця.
Все включено - нівелір поставляється з комплектом практичних аксесуарів для виконання робіт (лазерний сенсор, тримач сенсора,акумуляторна батарея,батарея типу АА, зарядний пристрій, кейс,інструкція користувача).
Робота в будь-яких умовах - надійний захист обертаючої головки перешкоджає механічним пошкодженям найбільш важливої ​​частини інструменту, а конструкція корпусу відповідає стандарту IP66, що дозволяє працювати в дощ або виконувати роботи в подібних місцях.

Теги: TOPCON RL-200 2S - лазерный нивелир ротационный

Отзывы
0/ 5
средний рейтинг товара
0
0
0
0
0
Нет отзывов о данном товаре. Станьте первым, оставьте свой отзыв.

Нет вопросов о данном товаре, станьте первым и задайте свой вопрос.