044-361-91-01
093-736-44-61
095-432-17-13

NIVEL SYSTEM NL810 - лазерный нивелир ротационный

Производитель: Nivel System
Код товара: NL810
Доступность: Нет в наличии

0
 • 0грн.


Краткие характеристики Nivel System NL810
Точность 7.2 мм / 100 м
Дальность 400 м
Тип компенсатора Маятниковый с магнитным демпфером
Скорость сканирования 0 / 60 / 300 / 600 об/мин
Тип лазера Видимый, красный, 635 нм, класс II
Диапазон установки улона есть
Время работы 20 часов
Защита корпуса пыле влагозащита IP54
Все характеристики Nivel System NL810

Купить в офисе - Киев, ул. Тремковская 2А.

Описание Nivel System NL810

Ротаційний лазер Nivel System NL810 є універсальним і багатоцільовим інструментом для проведення операцій в приміщенні (з розбірливим червоним лазерним променем) і на відкритому просторі (за допомогою приймача лазерного променя). Прилад визначає горизонтальну площину, похилу і вертикальну (після повороту на 90°). NL810 призначений для роботи на будівництві. Його сильними сторонами є міцність, стійкість до погодних умов і ефективна робота батареї, яка забезпечує до 20 годин безперервної роботи. Устаткування є зручним інструментом для користувача з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, ЖК-екраном і можливістю віддаленого управління за допомогою дистанційного пульта.
Бачимо неозброєним оком - інтенсивний червоний лазерний промінь, що проектується на об'єкти, добре видно на відстані десятків метрів від приладу.
Великий діапазон дії - робота на відкритому просторі з використанням лазерного сенсора може здійснюватися на відстані до 400 метрів від лазерного нівеліра. Таким чином, з однієї опорної точки нівелір охоплює площу до 50 гектар.
Робота з похилою площиною - лазерний промінь може бути нахилений в одному або двох напрямках в діапазоні ± 8°, таким чином, ухили задаються вручну без перетворення висот в різних точках, а відсоток заданого ухилу відображається на ЖК-екрані приладу.
Лазер в усіх напрямках - лазерний промінь обертається навколо осі інструменту (зі швидкостями обертання 0-60-120-300-600 об/хв) і може працювати в режимі сканування, який має кілька значень кутового діапазону (0-10°-45°-90°-180°), а вертикальний точковий лазер дозволяє будувати перпендикуляри до певних ліній.
Швидке вирівнювання - компенсатор швидко і точно вирівнює інструмент, а система сигналізації нівеліра виключає виконання помилкових вимірів, якщо прилад був схильний до ненавмисного впливу, що призвело до збою установки інструменту.
Один фахівець - для роботи з нівеліром і точного визначення значень досить тільки одного фахівця.
Пульт дистанційного керування - параметри лазерного нівеліра можуть бути змінені за допомогою, що входить в комплект поставки, пульта дистанційного керування.
Все включено - нівелір поставляється з комплектом практичних аксесуарів для виконання робіт (Лазерний сенсор, тримач сенсора, пульт дистанційного керування, додатковий відсік для батарей типу D, магнітна мішень з сантиметровою шкалою, окуляри, зарядний пристрій, автомобільний зарядний пристрій, кейс).
Робота в будь-яких умовах - надійний захист обертаючої головки перешкоджає механічним пошкодженям найбільш важливої ​​частини інструменту, а конструкція корпусу відповідає стандарту IP55, що дозволяє працювати в дощ або виконувати роботи в подібних місцях.


Стандартна комплектація

 • Лазерний нівелір NL810;
 • Лазерний сенсор;
 • Тримач сенсора;
 • Пульт дистанційного керування;
 • Додатковий відсік для батарей типу D;
 • Акумуляторна батарея;
 • Магнітна мішень з сантиметровою шкалою;
 • Окуляри;
 • Зарядний пристрій;
 • Автомобільний зарядний пристрій;
 • Інструкція користувача;
 • Кейс для транспортування.

NIVEL SYSTEM NL810 - лазерный нивелир ротационный

Точность 7.2 мм / 100 м
Дальность 400 м
Тип компенсатора Маятниковый с магнитным демпфером
Скорость сканирования 0 / 60 / 300 / 600 об/мин
Тип лазера Видимый, красный, 635 нм, класс II
Диапазон установки улона есть
Время работы 20 часов
Защита корпуса пыле влагозащита IP54

Отзывы о Nivel System NL810

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

О производителе

Nivel System

Nivel System - это польский бренд измерительного оборудование и геодезического... Подробнее...

Теги: NIVEL SYSTEM NL810 - лазерный нивелир ротационный