Корзина 0
Список сравнения 0 Список желаний 0
Личный кабинет
Меню
Наш адрес: г. Киев ул. Теремковская 2-Г
г. Киев ул. Теремковская 2-Г
Телефоны: 067-804-39-09 093-736-44-61
с 9-00 до 17-00
067-804-39-09 093-736-44-61 Заказать звонок
209 700 грн.

ГНСС приёмник TOPCON HiPer SR Lite

Производитель: Nivoline
Код Товара: HiPer SR Lite
Отзывы: (0)
В наличии
209 700 грн.
Купить в один клик

Представляємо передову технологію в новому інтелектуальному, міцному ГНСС приймачі TOPCON HiPer SR, покликаним забезпечувати максимальну продуктивність за доступною ціною. Компактна, інтегрована система включає в себе плату ГНСС, передову антену з технологією Fence Antenna™, герметичний ємний акумулятор, вбудовану пам'ять і інноваційну комунікаційну розробку TOPCON - LongLink™.

З HiPer SR Вам не доведеться жертвувати міцністю і продуктивністю, щоб мати легкий GNSS приймач. HiPer SR - компактний, легкий приймач, який створений для роботи в найскладніших погодних умовах.

Система HiPer SR має широкий вибір конфігурацій, що дозволяє підібрати приймач, який відповідає вимогам конкретного проекту або переліку завдань. Використовуйте пару HiPer SR для дешевого, повністю позбавленого кабельних з'єднань, рішення RTK База/Ровер.

Застосування комунікативної технології TOPCON LongLink ™, робить HiPer SR ідеальною, доступною системою для невеликих об'єктів. HiPer SR так само є чудовою і доступною системою для статичних та кінематичних вимірювань у режимі постобробки, який може працювати без польового контролера і управлятися всього однією кнопкою. Додавши в конфігурацію приймача функцію мережевого RTK і польовий контролер, HiPer SR може працювати в якості мережевого ровера.

Ексклюзивна комунікаційна технологія TOPCON LongLink ™ забезпечує ідеальне RTK рішення на відстані понад 300 метрів від базового приймача. З HiPer SR Ви отримуєте незалежне RTK База/Ровер, яке не вимагає додаткових реєстрацій і дозволів від державних органів частотного контролю. LongLink™ RTK забезпечує чудову продуктивність в найскладніших радіочастотних умовах, таких як зони аеропортів або центри великих міст.

Fence Antenna™

Забезпечує надійний прийом супутникового сигналу в складних умовах. Справжня різниця між ГНСС системами полягає не в тому, як вони відпрацьовують сигнали від супутників на відкритих територіях, а як вони себе ведуть в реально складних умовах з різними перешкодами. У порівнянні з будь-якою іншою системою RTK, доступною зараз, HiPer SR з технологією Fence Antenna ™ приймає більш надійний, чистий сигнал, що має на увазі найкращий результат і якість рішення.

Міцний і легкий

HiPer SR має одночасно легкий і міцний корпус. Він витримує падіння з 2-х метрової віхи на бетон. Корпус виконаний з легкого і міцного магнієвого сплаву.

Водонепроникний

Корпус ГНСС приймача повністю герметичний. Він витримує занурення у воду на глибину до 1,3 метри.

Комплексне рішення

HiPer SR це неперевершене поєднання компактного, легкого корпусу і продуктивності інноваційних технологій. Повністю інтегрована система включає в себе GNSS приймач, акумулятори, пам'ять і модуль зв'язку LongLink - все це в міцному магнієвому корпусі.

Система без кабелів

Це сучасний приймач, що повноцінно працює в полі без кабелів, антен, зовнішніх батарей і інших зовнішніх пристроїв.

Vanguard Technology™

Останній ГНСС чіпсет і нова прошивка від TOPCON, що забезпечують універсальний прийом супутникових сигналів. Приймач може приймати як сигнали від існуючих супутникових систем, так і готовий до роботи з запланованими супутниковими системами і сигналами.


Стандартна комплектація

  • ГНСС приймач TOPCON HiPer SR
  • Кабель зарядного пристрою
  • Зарядний пристрій
  • Кабель живлення зарядного пристрою
  • Кабель USB
  • Кейс для транспортування
  • Інструкція на електронному носії

Теги: TOPCON HiPer SR Lite

Отзывы
0/ 5
средний рейтинг товара
0
0
0
0
0
Нет отзывов о данном товаре. Станьте первым, оставьте свой отзыв.

Нет вопросов о данном товаре, станьте первым и задайте свой вопрос.